
196,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 256907 |
| Висота (B), мм | 37 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 34 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 |
| Висота B (мм) | 37 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 256907/90279331/94535247/09267-34003/94535249/94536117/95983139/2108-3103020/DAC346437 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 64 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |
| Вага (кг) | 0,46 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 64 |
| Код | 120197 |
| Партія продажу | 1 |