
65,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7604 |
| Висота (B), мм | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7604/32304 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,236 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 52 |
| Код | 120395 |
| Партія продажу | 1 |