
432 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7518 |
| Висота (B), мм | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 |
| Висота B (мм) | 40 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7518/32218 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 160мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 3,5 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 160 |
| Код | 120393 |
| Партія продажу | 1 |