
8,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180019 |
| Висота (B), мм | 7 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 |
| Висота B (мм) | 7 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 180019/609 2RS/ |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 24 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,018 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 24 |
| Код | 120056 |
| Партія продажу | 10 |