
121,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80212/6212/6212ZZ |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80212 |
| Висота (B), мм | 22 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 |
| Висота B (мм) | 22 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 110 |
| Код | 120433 |
| Партія продажу | 1 |