
612 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7520 |
| Висота (B), мм | 46 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 |
| Висота B (мм) | 46 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7520/32220 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 180 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 5,1 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 180 |
| Код | 120394 |
| Партія продажу | 1 |