
900 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 170314ЛP6 |
| Висота (B), мм | 35 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 |
| Висота B (мм) | 35 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 170314/314 N |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 2,9 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 150 |
| Код | 120302 |
| Партія продажу | 1 |