
105 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180114/6014 2RS/JD9329/80210038/243112 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180114 |
| Висота (B), мм | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,595 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 110 |
| Код | 120140 |
| Партія продажу | 1 |