
81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 50209 |
| Висота (B), мм | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 21213-1802189/50209/6209N |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 1 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 85 |
| Код | 120228 |
| Партія продажу | 1 |