
408 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8315 |
| Висота (B), мм | 44 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 |
| Висота B (мм) | 44мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 8315/51315 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 135 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 2,9 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 135 |
| Код | 120444 |
| Партія продажу | 1 |