
23,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80106 |
| Висота (B), мм | 13 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота B (мм) | 13 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 80106/6006/6006ZZ |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 55 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 55 |
| Код | 120423 |
| Партія продажу | 1 |