
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 94908 |
| Висота (B), мм | 31,75 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 38,1мм |
| Внутрішній діаметр | 38,1 |
| Висота B (мм) | 31,75 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 94908/7949/38/НКД 242720 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47,5 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,125 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 47,5 |
| Код | 120445 |
| Партія продажу | 1 |