
211,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 256707 |
| Висота (B), мм | 37 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 37 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 256707/DAC356837/1118-3103020/1118-3103020 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 68 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 68 |
| Код | 120196 |
| Партія продажу | 1 |