
18,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80105 |
| Висота (B), мм | 12 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 12 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 80105/6005/6005ZZ |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 47 |
| Код | 120422 |
| Партія продажу | 1 |