
7,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180018/608 2RS/9440924 |
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Tacuma, Lanos, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180018 |
| Вага (кг) | 0,012 |
| Висота (B), мм | 7 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 |
| Висота B (мм) | 7 мм |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 22 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120055 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 22 мм |
| Партія продажу | 1 |
| Країна-виробник | Польща |