
159 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 129710 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 129710 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Висота (B), мм | 22,8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 |
| Висота B (мм) | 22,8 мм |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 80,5 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120028 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80,5 мм |
| Партія продажу | 1 |
| Країна-виробник | Польща |