
348 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7516P6 |
| Висота (B), мм | 33 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 |
| Висота B (мм) | 33 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7516/32216 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 2,11 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 140 |
| Код | 120329 |
| Партія продажу | 1 |