
7,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80027 |
| Висота (B), мм | 7 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 |
| Висота B (мм) | 7 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 80027/627ZZ/627 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 22 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,013 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 22 |
| Код | 120414 |
| Партія продажу | 1 |