
9,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180101 |
| Висота (B), мм | 8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота B (мм) | 8 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 180101/6001 2RS/ |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 28 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,011 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 28 |
| Код | 120063 |
| Партія продажу | 1 |