
423 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7815P6 |
| Висота (B), мм | 44,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 |
| Висота B (мм) | 44,5 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7815/BT1-0679 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 135 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 2,6 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 135 |
| Код | 120342 |
| Партія продажу | 1 |