
7,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80025/625ZZ/625 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80025 |
| Висота (B), мм | 5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 |
| Висота B (мм) | 5 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 16 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,005 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 16 |
| Код | 120412 |
| Партія продажу | 10 |