
9 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80028 |
| Висота (B), мм | 8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 |
| Висота B (мм) | 8 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 80028/628ZZ/628 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 24 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,019 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 24 |
| Код | 120415 |
| Партія продажу | 1 |