
153 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 986714 |
| Висота (B), мм | 21,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 |
| Висота B (мм) | 21,5 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 986714 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 105 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 105 |
| Код | 120453 |
| Партія продажу | 1 |