
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1180905/61905 2RS/6905 2RS/1000905 2RS |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 1180905 |
| Висота (B), мм | 9 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Висота B (мм) | 9 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 42мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 42 |
| Код | 120022 |
| Партія продажу | 1 |