
186 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7807P6 |
| Висота (B), мм | 26,99 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 34,938 мм |
| Внутрішній діаметр | 34,938 |
| Висота B (мм) | 26,987 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7807/LM78349/10/2101-2402025 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 73,03 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,54 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 73,03 |
| Код | 120341 |
| Партія продажу | 1 |