
40,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 20803 |
| Висота (B), мм | 15,5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Висота B (мм) | 15,5 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 20803/65303 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 47 |
| Код | 120187 |
| Партія продажу | 1 |