
186 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | UCF208 |
| Висота (B), мм | 51,2 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Висота B (мм) | 51,2 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | UCF208/FY40 TF/TSF40/ |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 130 |
| Код | 120481 |
| Партія продажу | 1 |