
127,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80309/6309/6309ZZ |
| Виробник | ASR |
| Сумісність з моделлю | X100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80309 |
| Висота (B), мм | 25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 25 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,83 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 100 |
| Код | 120438 |
| Партія продажу | 1 |