
7,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80026/626ZZ/626 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80026 |
| Висота (B), мм | 6 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 |
| Висота B (мм) | 6 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 19 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,007 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 19 |
| Код | 120413 |
| Партія продажу | 10 |