
28,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180502 |
| Висота (B), мм | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 180502/62202/2101-1701031 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |
| Вага (кг) | 0,055 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 35 |
| Код | 120173 |
| Партія продажу | 1 |