
138 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180213/6213 2RS/213 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180213 |
| Висота (B), мм | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,99 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 120 |
| Код | 120154 |
| Партія продажу | 1 |