
174 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 480308 |
| Висота (B), мм | 52 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Висота B (мм) | 52 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 480308/UC 308/YAR 308-2F/LA 308/LE 308-2F/UC308 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,96 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 90 |
| Код | 120464 |
| Партія продажу | 1 |