
16,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180302 |
| Висота (B), мм | 13 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота B (мм) | 13 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 180302/6302/302/2101-2494023/АТ6302/AT6302 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 42мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 42 |
| Код | 120158 |
| Партія продажу | 1 |