
84,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 308 |
| Висота (B), мм | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 308/6308/50308 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,635 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 90 |
| Код | 120210 |
| Партія продажу | 1 |