
204 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7311 |
| Висота (B), мм | 29 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Висота B (мм) | 29 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7311/30311 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 1,5 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 120 |
| Код | 120375 |
| Партія продажу | 1 |