
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 406 |
| Висота (B), мм | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 406/6406/50406 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,725 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 90 |
| Код | 120220 |
| Партія продажу | 1 |