
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180303/6303/303/2110-2494023 |
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180303 |
| Висота (B), мм | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,115 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 47 |
| Код | 120159 |
| Партія продажу | 1 |