
14,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180201P6 |
| Висота (B), мм | 10 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 180201/6201/201/2101-2494022 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 32 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |
| Вага (кг) | 0,034 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 32 |
| Код | 119290 |
| Партія продажу | 1 |