
159 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | UCF207 |
| Висота (B), мм | 44,4 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 44,4 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | UCF207/FY 35 TF/LEF207 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 117 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 1,316 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 117 |
| Код | 120480 |
| Партія продажу | 1 |