
381 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 53610Н |
| Висота (B), мм | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 |
| Висота B (мм) | 40 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 3610/53610/22310 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 1,85 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 110 |
| Код | 119923 |
| Партія продажу | 1 |