
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7207 |
| Висота (B), мм | 17 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 17 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7207/30207/235987/JD37026/87282046/AE46875 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,326 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 72 |
| Код | 120359 |
| Партія продажу | 1 |