
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | LM6704810 |
| Висота (B), мм | 16,76 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 31,75 мм |
| Внутрішній діаметр | 31,75 |
| Висота B (мм) | 16,764мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | LM67048/LM67010/7906/JD8187/JD8225 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 59,131мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,179 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 59,131 |
| Код | 119753 |
| Партія продажу | 1 |