
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180210 |
| Висота (B), мм | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 180210/6210/210 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,464 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 90 |
| Код | 120151 |
| Партія продажу | 1 |