
204 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8311 |
| Висота (B), мм | 35 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Висота B (мм) | 35 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 8311/51311 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 105 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 1,34 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 105 |
| Код | 119957 |
| Партія продажу | 1 |