
202,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7513 |
| Висота (B), мм | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 7513/32213 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 1,574 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 120 |
| Код | 120388 |
| Партія продажу | 1 |