
10,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8103 |
| Висота (B), мм | 9 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Висота B (мм) | 9 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 8103/51103 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 30 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,027 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 30 |
| Код | 119936 |
| Партія продажу | 1 |