
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32042RS/5204 2RS/3056204 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 32042RS |
| Висота (B), мм | 20,6 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Висота B (мм) | 20,6 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 47 |
| Код | 119897 |
| Партія продажу | 1 |