
199,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 409 |
| Висота (B), мм | 29 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 29 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 409/6409/50409 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 120 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 1,52 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 120 |
| Код | 120223 |
| Партія продажу | 1 |