
124,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 29908 |
| Висота (B), мм | 21,34 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 38,4 мм |
| Внутрішній діаметр | 38,4 |
| Висота B (мм) | 21,34 мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код запчастини | 29908 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72,9 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,393 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 72,9 |
| Код | 119896 |
| Партія продажу | 1 |