
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32062RS/3056206/5206 2RS/JD8531/0002160400/AZ41664/AZ41666 |
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 32062RS |
| Висота (B), мм | 23,8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота B (мм) | 23,8мм |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Країна-виробник | Польща |
| Вага (кг) | 0,314 |
| Зовнішній діаметр (D), мм | 62 |
| Код | 119901 |
| Партія продажу | 1 |